W niedawno wydanej książce Alicji Skirgajłło zatytułowanej “Claimed. Romans mafijny” (https://www.taniaksiazka.pl/claimed-romans-mafijny-alicja-skirgajllo-p-1478687.html) poznajemy kolejne losy bohaterów. Autorka po raz kolejny dostarcza nam wielu emocji i jeszcze więcej wrażeń. Najwyraźniej coś się tu dzieje, a nikt nie zadaje pytań. Adrenalina, niebezpieczeństwo i pragnienie również wzbudzają coraz większe zainteresowanie na każdej kolejnej stronie. Poznajemy dalsze losy bohaterów, którzy prowadzili akcję w pierwszym tomie, ale głównie skupiamy się na Joshue, który jest kochany mimo swoich problemów.

Co znajdziemy w tym tomie historii?

Wkrótce kiedy Miley ucieka, Joshua próbuje stworzyć życie dla siebie. Czy nowy związek to mądry sposób na poradzenie sobie ze złamanym sercem? Czy Joshua może zmienić rytm swojego serca? Odpowiedzi na to i wiele więcej na ten temat znajdziemy romansie mafijnym.

Co jest intrygującego w tym romansie?

Alicja Skirgajłło znów zaskakuje publiczność. Chwyta w objęcia postać z humorem i dystansem, pozwalając czytelnikowi emocjonalnie znaleźć się w świecie w kontekście relacji gangów. Książka jest nieprzewidywalna i kompletna pod względem:

  • zwrotów akcji,
  • zakrętów,
  • niespodziewanych wydarzeń.

Nieustannie się śmiejemy, a autorka ciągle wprowadza nas w nowe fakty i wydarzenia, których jednostki nie do końca przewidziały. Oprócz świetnego humoru dostajemy tu też trochę pikanterii. Brudna i niebezpieczna strona mafii przyprawi Cię o szybsze bicie serca, ogarniając czytelnika niepokojem. Ta książka jest warta przeczytania, aby zanurzyć się w świecie humoru, szaleństwa i akcji.

Jak wyglądają losy bohaterów tej książki?

Joshua jest upartym, pewnym siebie, wybuchowym mężczyzną, który przez swoją głupotę stracił kobietę, która znaczy dla niego więcej niż początkowo zakładano. Ale nie bez powodu próbuje się aktywizować, a jego narzeczona, córka szefa mafii, musi pomóc mu zapomnieć o Miley. Nagle sprawy się komplikują i obracają się w zupełnie innym kierunku niż zamierzano. Nasi bohaterowie stają przed wieloma wyzwaniami, które trzeba ponownie pokonać. Ale wiedzą, że jest to warte miłości.

Jak ta fabuła się urzeczywistnia?

Fabuła przedstawiona jest z perspektywy kilku bohaterów, co pozwala nam lepiej zrozumieć postępowanie każdego bohatera. Książka “Claimed. Romans mafijny” jest o rodzinie, przyjaźni, a także o miłości. Chodzi o poszukiwanie szczęścia, podejmowanie ryzyka i walkę o siebie i swoją rodzinę.