Nikt nigdy nie powiedział, że miłość jest łatwa. Nie zawsze łatwo jest wszystko znieść. Zazwyczaj są książki do przeczytania, ale tylko niektórych nie można się doczekać. Chodzi o książkę pt. Claimed. Romans mafijny – Tania Książka Alicji Skirgajłło.

Gdzie ta książka znajduje się w kolekcji?

Książka Alicji Skirgajłło “Claimed. Romans mafijny” może być drugim tomem z serii o mafii. Na początku większość z nas śmiała się głośno i oświadczenia głównego bohatera. Wtedy to pisarka wprowadziła nas wszystkich w histerię na temat gangu. Zaraz po “Trapped”, gdzie poznaliśmy wyrazistą historię Declana i Holly, przyszedł czas na historię mojej kuzynki Halle. Tak to czasem w życiu bywa, że w jednej chwili masz wszystko, twoje szczęście jest w zasięgu ręki, a następnego dnia wstajesz i uderza cię niełatwa rzeczywistość.

Na czym skupia się akcja tego tomu historii?

Joshua bez wątpienia kocha Miley, ale gdy kobieta go opuszcza i zaczyna po prostu godzić się z tym, że może nigdy jej nie odnaleźć, postanawia zacząć życie od nowa. Jego nową wybranką okazuje się być Graciela, córka szefa mafii, który jest bardzo bezwzględna i traktowała go/ją jak jedyne dziecko. W tym przypadku, jeden niewłaściwy ruch może doprowadzić do katastrofy.

W jakiej kolejności należy czytać te tomy?

Claimed. Romans mafijny” Alicji Skirgajłło to “dwa w jednym”. Z drugiej strony może to być sequel do “Trapped” i chyba nie powinno się go czytać bez znajomości początkowego tomu, bo nie wszystko jest jasne w dalszej części. Do tego dzieje się kilka wątków, więc lepiej czytać wszystko w konkretnej kolejności, w jakiej te książki zostały wydane. Niemniej jednak “Claimed. Romans mafijny” to świetny sposób na poznanie interesującej pary i ich historii miłosnej.

Kto jest głównym bohaterem tej książki?

Joshua Hare mógłby być głównym bohaterem “Claimed. Romans mafijny“. Współpracownik mafii i młodszy brat Declana. Ten człowiek potrafi być prawdziwym magnesem na kłopoty. Kłopoty go uwielbiają i trzymają się go mocno, a praktycznie nigdy nie opuszczają. I nie chodzi tu tylko o gangsterski świat, do którego należy. Joshua ma w sobie coś intrygującego. Może nawet stać się uparty i niegrzeczny. Joshua zawsze ma swoje własne podejście. Nieuprzejmie traktuje też ludzi, którzy podejmują wysiłek, by mu doradzić. Czasem jednak musi im się uważnie przyjrzeć. Bo to pomoże mu wybrnąć z niektórych problemów.